Головна
Новини
Районна державна адміністрація
Керівництво
Апарат
Структурні підрозділи
Вакансії
Територіальні підрозділи міністерств, відомств та інших центральних органів виконавчої влади
Канівське управління Державної казначейської служби України
Управління Держгеокадастру в Канівському районі
Прийом громадян
Органи місцевого самоврядування
Державний реєстр виборців
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Дозвільний центр
Нормативні документи
Економіка
Фінанси
Державні закупівлі
Економічний розвиток району
Соціально-гуманітарна сфера
Освіта
Охорона здоров'я
Культура
Молодь
Спорт
Соціальний захист
Пенсійне забезпечення
ЗМІ
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району
Зайнятість населення
Суспільство
Політичні партії
Громадські організації
Громадська рада
Конфесії
Реалізація Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд"
Консультації з громадськістю
Державні інформаційні ресурси
Запобігання проявам коррупції
Очищення влади
Доступ до публічної інформації
Орієнтовний план консультацій з громадськістю
Захисник Вітчизни
Регуляторна діяльність
Нормативно-правова база
Планування діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу
Діючі регуляторні акти
Відстеження результативності регуляторних актів
Інформація про здійснення регуляторної діяльності
Відповідальні особи за здійснення регуляторної діяльності
На початок
Головна Соціально-гуманітарна сфера Освіта

Бобрицький навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"

Бобрицький навчально – виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Канівської районної ради Черкаської області

Адреса: Черкаська область, Канівський район, с. Бобриця, провулок Федоренка

Телефон: 68-2-32

Директор: Гончаров Михайло Васильович

В селі Бобриця в 1905 році у відповідь на “Прошение крестьян села Бобрицы Каневского уезда Киевской губернии Николаю ІІ 10 апреля 1905 года “ була відкрита трирічна школа. Першим учителем і директором школи був Федір Олександрович Полішко. В 1939 році школа реорганізована у семирічну,  з 1958 року у восьмирічну.  Діти навчались в старому приміщенні, а в 1974 році була збудована нова школа, яка з 1979 року - десятирічка.  Постановою Ради Міністрів Української РСР від 18 липня 1975 року було присвоєно ім’я Героя Радянського Союзу Олександра Степанова. Перший випуск 10 класу відбувся в 1981 році. В Бобрицьку школу ходили учні з сіл Бобриця, Студенця, Селища, Грищенець, Тростянця, Курилівки.

В школі навчались:

Мушкало Лука Корнійович- професор   Київського університету  імені Т.Г.Шевченка,  Ільченко Василь Адамович- відповідальний працівник Міністерства сільського господарства СРСР, Сачавський Микола Васильович- полковник, викладач Харківського танкового Інституту, Богуш Олександр Володимирович- викладач Сумського аграрного  університету, Краєвий Семен Якович- академік-біолог, Солодченко Кирило Кирилович- командир партизанського загону “Батя”, Галушка Іван Пилипович- академік-біолог, Краєвий Іван Митрофанович – професор.

Школа  працює над  проблемою «Особистісно-зорієнтована система навчання і виховання та її вплив на розвиток інтелектуально-пізнавальних та творчих здібностей дитини». У школі обладнано 11 навчальних кабінетів. До послуг учнів бібліотека, шкільна їдальня, спортивний зал. Обладнано 1 комп’ютерний клас, де проводять уроки вчителі різних предметів. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій.

Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує 11 гуртків різних напрямків, якими охоплено 100% учнів.

Учні школи беруть активну участь в МАН, районних і обласних олімпіадах з базових дисциплін, інтернет-олімпіадах, де неодноразово займали призові місця. Вони є лауреатами Всеукраїнських конкурсів учнівських пошукових робіт “Слідами історії”, “Доля людини”, Всеукраїнського конкурсу “Вірю в майбутнє твоє, Україно”, переможцями третього туру Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика, щорічно беруть участь в районному турі краєзнавчих заходів “Моя земля-земля моїх батьків”, “Сто чудес України”, “Краса і біль України”.

В школі працюють предметні гуртки і спортивні секції.

Шкільні команди з настільного тенісу, волейболу, легкої атлетики, шахів неодноразово займали призові місця на районних і обласних змаганнях.

Діти надають посильну допомогу  ветеранам , вдовам, людям похилого віку, доглядають за братськими могилами  де поховано більше 3000 воїнів, що визволяли наше село, серед яких 10 Героїв Радянського Союзу. Силами учнівського і педагогічного колективів в школі створено зал Бойової слави та етнічний музей школи.Повернутись до розділу: Освіта