Головна Новини

На базі Грищенецького НВК відкрито молодшу групу для дошкільнят

Справжнім передноворічним подарунком для жителів с. Грищенці на Канівщині стало відкриття 24 грудня молодшої групи для дошкільнят на базі місцевого навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів.

Відтепер до дружної родини НВК приєдналося ще 15 дітлахів, для яких у закладі створено всі необхідні умови. Як розповідає заступник директора Світлана Письмак, відкриття молодшої групи є заслугою, перш за все, самих грищенців, адже до впорядкування приміщення, ремонтних та інших робіт приєдналися всі небайдужі. «Власними силами, за рахунок навчально-виховного закладу, батьків, вчителів та вихователів ми взялися до ремонту майбутньої групи. Коштом сільської ради закуплено меблі та постіль на суму близько 17 тис. грн., було замінено батареї опалення на 11 тис. грн. Крім того придбано тюлі та карнизи», – розповідає Світлана Іванівна.

Та й справді, заходячи в приміщення, відразу відчувається турбота та любов, з якою його облаштовано – в групі тепло, чисто та охайно, а повсюди вже майорять кольорові гірлянди, нагадуючи про новорічне свято.

Не приховують радості від події, й батьки, дідусі та бабусі малечі. Так, мама маленького Стасика Віолета Волинець, дякуючи за відкриття групи, відзначила, що врешті здійснилася їхня мрія, адже саме садочок є першим місцем для дитини, де вона має можливість розвиватися й навчатися в колективі.

Важливість події у своїх привітаннях відзначили й представники районної та місцевої влади, котрі прибули на свято. Зокрема, голова районної ради Дмитро Шелест, керівник апарату райдержадміністрації Тамара Тищенко та сільський голова Людмила Письмак наголосили, що зі свого боку робитимуть все необхідне, аби заклад успішно працював і діти були забезпечені усім необхідним.

Позитивно оцінила розширення мережі дошкільної освіти на селі і в. о. начальника відділу освіти Канівської РДА Ольга Черкавська, яка зауважила, що відповідна робота в районі триває, і вже наступного року ще одну групу планується відкрити в дитячому навчальному закладі «Білочка» у с. Степанці.

Завершилося ж свято відкриття групи для малят творчими номерами у виконанні їх старших друзів, солодкими подарунками від спонсорів та спільним виконанням Гімну України.

Сектор інформаційної та регіональної політики, забезпечення доступу до публічної інформації апарату Канівської РДА

Повернутись до розділу: Новини